Rüzgar Bobinaj El Aletleri Satış Teknik Servis ve Yedek Parça olarak her marka ve her model el aletlerinizin tamir, bakım ve onarımını en iyi şekilde yapmaktadır.

Firmamız içinde bulunan teknik ekibimiz sizlere en iyi hizmeti verebilmek için çaba göstermektedir. Tamirini ya da bakımını yaptırmak istediğiniz ürününüzün ön incelemsi tamamlandıktan sonra, sizlere yapılacak işlemler hakkında detaylı bilgi vererek, bilginiz dahilinde olmadan hiç bir işlem yapılmamaktadır.

Bakımını ya da tamirini yaptıracağınız el aletleri uzman personelimiz tarafından incelenerek arıza ve yedek parça tespitleri yapıldıktan sonra firmanıza yapılacak işlemler ve maliyeti bildirilir.

Tamiri yapılan havalı el aletleriniz firmamızın garantisi altındadır.

Sizden gelen onayın ardından en hızlı ve kaliteli biçimde havalı aletinizin tamiri ve bakımı yapılarak firmanıza teslim edilir. Tamirat sırasında orjinal yedek parça kullanımına ve işçileğe en üst düzey önem verilmektedir.

Her marka ve modelde el aletlerinin tamiri bakım ve onarım işlerini yapmaktayız.


Bosch, Makita, Hitachi, Aeg, Dewalt gibi kaliteli el aletlerinin matkap tamiri, kırıcı tamiri, hilti tamiri, jet taşı tamiri,şarjlı vidalama tamiri….vb el aletlerinin eldüvi değişimi, kömür değişimi, rulman değişimi, dişli değişimi gibi mekanik arızalarının onarımını en kısa zamanda arıza tespitleri yaparak müşterilerimize bildirilip tamir işlemi yapılır.


Bosch Matkap Tamiri, Makita Matkap Tamiri, Hitachi Matkap Tamiri, Dewalt Matkap Tamiri, Aeg Matkap Tamiri

Hilti Tamiri, Kırıcı Şanzıman Bakımı (Şanzıman Yıkanır Ve Yağ Değişimi Yapılır)


Garanti süresi dışında tamir ve bakımını yaptıracağınız havalı el aletleri, bakım merkezimizde numaralandırılır. Arıza ve yedek parça tespiti yapıldıktan sonra firmanıza bildirilir. Onayınızı müteakiben en kısa zamanda, genel bakımı ve orijinal yedek parça değişimi yapılmış bir şekilde firmanıza teslim edilir. Genel Bakım ve Tamiri yapılmis ürünleriniz, firmamız garantisi altına girmis olur.


Firmanızda bulunan, daha önce satın almış olduğunuz baska markalara ait havalı el aletlerini de firmamızda tamir ettirebilir veya genel bakıma sokabilirsiniz.


Marka ayırımı gözetmeksizin gelen arızalı ürünler, kendi fırma ürünlerimiz ile aynı işleme tabi tutularak Genel Bakımı, Tamiri yapılarak en ekonomik ve en hızlı şekilde firmanıza teslim edilir. Ve yine firmamız garantisine dahil olur

Hemen Sor
Merhaba 👋
Yardımcı olabilir miyiz?