Hakkımızda

Hakkımızda

ATAKENT HALI YIKAMA; 2001 yılından günümüze halı yıkama alanında Atakent, Eryaman, Sincan ve Yenikent , Bağlıca bölgesinde faaliyet göstermektedir.

Ankara'nın büyük, modern ve en lüks halı yıkama tesisinde sizlere hizmet vermekten kıvanç duyuyoruz.

Atakent Halı Yıkama Fabrikası müşterilerilerine Konya'nın tüm bölgelerine geniş servis ağıyla hizmet vermektedir.

Müşteri memnuniyeti her zaman birinci önceliğimiz olmuştur. Fabrikamız halı yıkama konusunda derin tecrübeye sahiptir. Ankara'da saygın ve ilerici bir kuruluştur.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli makina, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Hizmet Halkamızın İçinde;

Halı yıkama, battaniye yıkama, yorgan yıkama, yastık yıkama, evde koltuk kanepe yıkama ve evde Halı yıkama yer almaktadır.

Siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerden olan; halı temizliği hizmeti ile halılarınız evinizden alınarak 3 gün gibi kısa bir zaman dilimi içersinde, halılarınızın ilk günkü gibi temiz ve istenmeyen kir ve bakterilerden arındırılmış dezenfekte edilmiş bir şekilde yine evinize teslim ediyoruz.

Atakent Halı Yıkama firmasının bu tecrübesi onu kısa Sürede sektörün enlerinden biri haline getirmiştir. Tecrübe ve birikimiyle diğer firmalardan Farklı olan firmamızda AR-GE Çalışmalarına çok büyük önem verilmektedir. Firmamız sürekli çözüm arayışlarında olup kusursuz hizmet anlayışıyla bu sektörün gelişimi için de çok büyük katkı sağlamıştır.

Rakipleri tarafından Sürekli takip ve taklit edilen firmamız bu yönüyle de sektöründe kalitenin artmasını sağlamıştır.

Eğitimli bir kadro tarafından kurulan firmamız aynı zamanda Eğitim düzeyi yüksek İnsan ilişkilerine önem veren güler yüzlü profesyonel bir kadroya sahiptir.

Vizyon;

Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak

Misyon;

Verdiğimiz hizmette, malzemeden işçiliğe kadar, firma ismimizin aranılan ve anılan bir isim olmasını sağlamak.